Jdi na obsah Jdi na menu
 


Avril Lavigne

12. 10. 2006
Datum narození: 27.09.1984
Místo narození: Napanee, Ontario, Canada
Znamení: Váhy Životopis: Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opak Britney Spears. Je divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.

Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

                                                                              Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem.Avril Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch stále roste.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálii AvAvril Lavinge
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

avrilka

(Míša, 18. 2. 2009 20:17)

avrilka je super nej nej spěvačka

Avril-Lavigne

(Veronika, 18. 2. 2009 20:10)

Je boží je super,je heská a má dobrou postavu,heski spíva a to je nejduležitější.

mkukz

(bndz, 25. 4. 2008 13:24)

krkzurm fk fzk
Avril je pinda a píča

Avrilka

(Eva, 10. 4. 2008 20:27)

Pls,podívejte se na můj blog.Mám ho sice jenom chvilku(asi 4 dny)ale...
www.maeblog.blog.cz

Avril Laving se píše Avril Lavigne

(Angelina, 7. 2. 2008 14:33)

www.minidogs-nuna.blog.cz

???????????

(lol tak to je tespuch, 28. 12. 2007 22:07)

ona je lavigne debile

Avrilka

(Kateřina Binarová, 23. 11. 2007 21:05)

Avril je super hlavně jse mě líbí její písnička GIRFIELD.